Novinky

Přijďte se pobavit do divadla!
18.04. 2022
Mezi zkoušením nových her oprašujeme náš učitelský kabinet... tedy SBOROVNU. :-) Těšte se již 12. května a 9. června od 19: 30 na chaberských prknech!
 
Derniéra hry SISI
01.04. 2022
Nenechte si ujít poslední možnost, jak se vrátit v čase do dob císařovny SISI (ve skvělém provedení Hany Pištorové) a pobavit se nad nevšední autorskou hrou Jakuba Hojky, pod režijní taktovkou Gabriely Rejkové.
 
Děkujeme Vám za přízeň!!!
09.12. 2021
Rok plný zvláštních situací a změn je pomalu uzavřen. Těšíme se na Vás v roce 2022 a kéž pro Vás diváky i nás divadelníky příznivé konstelace má.
 

Přijďte se pobavit do divadla!

18.04. 2022

Vážení fanoušci divadla a souboru DIVOCH, divadelní ochotníci chaberští,

začátkem dubna jsme se na divadelních prknech rozloučili po řadě repríz s autorskou hrou Jakuba Hojky „Sisi na titulní straně“. Derniéra to byla nad míru povedená, diváci odcházeli s úsměvem na tváři a herci se zaslouženým pocitem dobře odvedené práce. Ať žije Sisi! Ochotnický soubor pilně zkouší dále nové hry, které Vám představí v následujícím období.

Ani v období zkoušení nových her ale o divadelní zážitky nepřijdete. Na základě nadšených recenzí Vás, diváků (zejména paní učitelky ze škol a školek s námi pobaveně sdíleli, že některé momenty znají víc než dobře), jsme se pro mezidobí rozhodli „oprášit“ oblíbenou hru Jaromíra Břehového „Sborovna“ – hořkosladkou komedii z prostředí učňovského učitelského sboru. Učitelé se snaží zkrotit naprosto nezvladatelné žáky, avšak i učitelský sbor má k ideálu daleko. Sborovnou vládne cynismus a odevzdání, školou anarchie. Jak do všeho zasáhne nově příchozí vysoce ambiciózní zástupkyně, kterou do školy přivede neschopný ředitel? Přijďte si zavzpomínat na vaše školní léta a pobavit se s námi, navíc s novým obsazením – v roli ředitele uvidíte Igora Gottwalda a v roli žáka poprvé s Divochem Tadeáše Pištoru.

Děkujeme Vám za Vaši užasnou podporu a těšíme se na Vás na našich představeních!

Žijte s námi naše divadlo!
Váš DIVOCH, divadelní ochotnici chaberští

 

Autor textu: Ivana Fára

 

Naši sponzoři

Dolní Chabry Vinný sklep Chabry NemoDiving - škola potápění Kavárna Pod pavlačí Renovace tonerových kazet 

design & developed by trom © Divoch 2015